Cuma, Nisan 24, 2009

Çalınan Minareye Kılıf Mı Hazırlanıyor?

Bir komplo teorisi yazayım:

Bir grup insan, Aralık 2012'de Marduk'un geleceğini kesin olarak biliyor. Ve bu bir grup insan Marduk'un gelişine bağlı olarak giderek artan sıklıkta ve kuvvette felaketlerin olacağını, bu felaketlere bağlı büyük kitlesel ölümlerin olacağını da biliyor. Bu bir grup insan, kaçınılmaz olan büyük kaosu olabildiğince geciktirmek için şimdiden yanlış bilgilendirme (Dezenfarmasyon:Bireyleri ve toplumu yönlendirmek için, yanlış haber ve bilgi verilmesi.) çalışmalarına başlıyor. Bu çerçevede tüm dünyaya aşağıdaki haberi geçiyor.

Eylül 2012 de ortalık toz duman olmaya başlayınca; "Sakin olun biz bunun olacağını çok önceden biliyorduk, paniğe gerek yok, Marduk falan yalan" diyecekler.

Minareyi çalan kılıfını hazırlıyor mu acaba? diye sormadan edemiyor insan.

- - - - - -

Kötü bir kehanet gibi rapor

NASA'nın yeni ortaya çıkan raporu, ilk kez farklı bir felaketi öngörüyor ve olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nce (NASA) hazırlanan raporda, şimdiye kadar pek de düşünülmeyen, farklı bir felaketten söz ediliyor. Raporda ne küresel ısınma, ne depremler, ne süper-volkan, ne göktaşı çarpması var.

Raporda, Güneş'te meydana gelmesi beklenen büyük bir fırtınadan söz ediliyor. Bunun, Dünya'da yaratacağı etkiler ise "kötü bir kehanet" ya da bir korku filmi senaryosundan farksız...

Güneş yüzeyinde meydana gelen büyük fırtınalarla ortaya çıkan plazma toplarının Dünya'daki enerji şebekelerini çökerterek insanlığı mutlak bir çöküşe sürükleyebileceği uyarısı yapılıyor.

NASA'nın Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi'yle ortaklaşa hazırladığı raporda, Güneş'te meydana gelen enerji patlamalarının bugüne kadar Dünya'daki enerji ve iletişim hatlarında görece kısa süreli ve küçük çaplı hasarlara yolaçtığı, ancak büyük çaplı bir patlamanın Dünya'nın manyetik alanına muazzam bir hasar verebileceği kaydedidildi.

Bahsi geçen patlamalardan bugüne kadar kayıtlara geçen tek örneğin 1859'da yaşanan "Carrington Olayı" olduğu belirten uzmanlar, benzer bir patlamanın Kuzey Amerika, İskandinavya, Avrupa ve Çin üzerinde on yıllarca onarılamayacak tahribata yolaçabileceğini söylüyor.

Güneş yüzeyindeki olası bir büyük patlamanın, Dünya'da saatler içerisinde tüm enerji hatlarını eriterek kullanılamaz hale getirebileceği, bunun sonucunda da altyapının çökeceği ve insanlığın Taş Devri'ne dönüş yaşayacağı öngörülüyor. NASA'nın raporunda böyle bir felaket için olası bir tarih de veriliyor: 12 Eylül 2012...

Kaynak : (HURRİYET)

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ben üzülmem şahsen böyle bir olayın olmasına. İnsanlığın sözümona teknoloji üretip mahvettiği dünyayı kurtarmak için bir fırsat geçmiş olur elimize.Daha doğal daha doğada yaşar, gereksiz teknoloji kirliliklerinden kurtulmuş oluruz böylece.Tüm elektronik aletlerin vızırtısının olmadığı bir dünyada sadece yaşamın,doğanın ve evrenin sesini duyarak yaşayabilmenin nasıl birşey olabileceğini hayal ederdim hep...Sevgiler...

topikkafa dedi ki...

ben boyle bir olayın olmasını neredeyse istiyorum. her sey oyle cıgrından cıkmış, oyle bunaltıcı ki, resmen uyusturucu bagımlısı gibiyiz. kenara 3-5 kuruş dahi koyamadıgımız bir iş sahibiyiz cogumuz.. kaç yabancı dil bildiğimizin, ne kadar yaratıcı oldugumuzun, hangi süper üniversiteyi bitirdiğimizin hiçbir onemi yok.hayatımızda tatminsiziz. kimseye ayıracak vaktimiz yok. güneşi görmeden günler geçiriyoruz. bir haftalık deniz ve güneş için bir aylık maasımızı harcayıp bu berbat rutine geri döniyoruz. cogumuz mortgage ya da kredi kartı batagında. hepimizin 1 ya da daha fazla cep telefonu var.faturalar için çalışıyoruz.
sadece bu bile yeter. düzenin bozulmasını kalpten istiyorum. insanlar için yıkım olacak ama..