Cumartesi, Mart 08, 2008

Japonya'da Dogal Tarim

Üye olduğum ekoköy grubundan gelen bir mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben bir mucize olmazsa bu etkinliğe katılamayacağım...

- - - - - - -

Shumei Vakfi'nin Istanbul'daki temsilcileri olan Satoru ve Chikako Nakano

28 Mart Cuma gunu Saat 18:30-20:30' da

Cihangir Cad. No.6 Muhsine Palas D:4 Beyoglu, Istanbul

Tel: 0212-293-0603

adresinde Japonya'da Dogal Tarim yapan Yasunori Sako'yu misafir edecekler. Yasunori Sako Shumei Dogal Tarim ciftligi Shigaraki'nin direktoru ve 10 yildir dogal tarimi uyguluyor. Shigaraki Ciftligi'nde mumkun oldugunca surdurulebilir yasam ilkelerine uygun yasiyorlar.

Konuyla ilgilenen herkesi davet ediyorlar. Gelmek isteyenlerin 23 Mart'a kadar kendilerini haberdar etmelerini rica ediyorlar.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Celular, I hope you enjoy. The address is http://telefone-celular-brasil.blogspot.com. A hug.

bobo dedi ki...

SANIRIM YAKLAŞIK BİR YILI AŞKIN BLOĞUNUZU TAKİP EDİYORUM.HER ŞEYİ İNCEDEN İNCEYE HESAPLIYOR VE SAĞLAM ADIMLARLA GİDİYORMUŞ GİBİ BİR GÖRÜNTÜ VERİYORSUNUZ.DÜŞLEDİĞİNİZ YAŞAMI KURDUNUZ MU BİLMİYORUM AMA GERÇEKTEN MERAK EDİYORUM.BU YAŞAM KURULMUYORSA NEDEN KURULMUYOR? UĞRAŞIYOR MUSUNUZ GERÇEKTEN? SORUN NEREDE? YOKSA SİZDE EKOKÖY GRUBU GİBİ ORGANİK DUT YEMEYİ ORGANİK DÜŞLER KURMAYI,DÜŞLERİNİZİ YAŞAMAKTAN DAHA MI ÇEKİCİ BULUYORSUNUZ.ELEŞTİRMEK DEĞİL AMACIM.SAMİMİ OLDUĞUMU BİLİYORUM.